Úvodní strana> O nás

Strojírenská výroba LICHNA TRADE CZ, s.r.o.

Historie firmy, psaná ruku v ruce jejími vlastníky, zaměstnanci i nejširším okruhem zákazníků a spolupracovníků, je dnes již velmi pestrá, neboť do obchodního rejstříku Krajského obchodního soudu v Ostravě byla tato společnost s ručením omezeným zapsána již v září roku 2000.

Společnost LICHNA TRADE CZ, s.r.o. vznikla transformací sdružení dvou fyzických osob Milana a Čestmíra Lichny, kteří se strojírenskou výrobou zabývají již od roku 1992.

Firma LICHNA TRADE CZ, s.r.o. stabilizovaná a dynamicky se rozšířující firma nejen s narůstajícím obchodním obratem, ale i výrobními kapacitami a možnostmi.

V současné době má společnost výrobní provozovny ve Sviadnově a v Lískovci u Frýdku-Místku.

  

 

kitap okumaankara rehberi

Divize Sviadnov a Lískovec

Strojírenská kovovýroba a kovoobrábění

Firma LICHNA TRADE CZ, s.r.o. se zaměřuje na strojírenskou výrobu a to na kovoobrábění, svařování, soustružení, frézování a dělení materiálu formou pálení či řezání laserem nebo plazmou. Dalším souvisejícím oborem je strojírenská kovovýroba strojních dílů, oprava kolejových vozidel, železničních vagónů nebo výroba železničních podvozků.

Strojírenská kovovýroba, tedy výroba strojních dílů u nás probíhá na zakázku a jsme schopni díky dlouholetým zkušenostem nabídnout vysokou kvalitu o velkém množství a v krátkém období. Strojírenství vyžaduje volbu kvalitního materiálu, který často dělíme laserem nebo plazmou a tím dokážeme zajistit vysokou jakost nejen pro Českou republiku, ale i Evropskou unii.

 

Soustružení, svařování a frézování

Kovoobrábění a strojírenská výroba vyžaduje používání moderních strojních vybavení a nástrojů, kterými naše firma disponuje. V oboru strojírenství tak často využíváme soustružení, svařování či frézování kovů, které jsou nezbytností nejen pro opravu kolejových vozidel, železniční vagóny a výrobu železničních podvozků, ale všechny související činnosti a zakázkové výrobu ve strojírenství.

 

Pálení a řezání laserem nebo plazmou

Pálení, řezání laserem nebo plazmou je v poslední době standardem, který je nutný pro dělení hutního materiálu nebo nerez oceli. Pálení a řezání plechů se v dnešní době neobejde bez pálení, řezání laserem nebo plazmou a proto naše firma nabízí je schopna dělit jakýkoliv materiál tou nejlepší technologií a zpracovat tak hutní materiály, konstrukční či nerezovou ocel, hliník a barevné kovy.

 

Opravy kolejových vozidel a díly pro železniční vagóny

Nabízíme zakázkovou výrobu pro železniční vagóny, jejich díly a zároveň i opravy veškerých kolejových vozidel a vagónů. Naše firma se specializuje na výrobu jednotlivých dílů. S výrobou a opravami jednotlivých dílů kolejových vozidel a vagónů máme dlouholeté zkušenosti.

 

Tisk aktuální strany
Hlavní nabídka
Aktuality
Slider obrázek Slider obrázek Slider obrázek Slider obrázek